Bytom Odrzański

Biuletyn Informacji Publicznej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Rada Miejska Oświadczenia majątkowe

Oświadczenia majątkowe

Email Drukuj PDF

Oświadczenia majątkowe radnych Rady Miejskiej w Bytomiu Odrzańskim:

Kadencja 2018-2023

Lp. Imie i nazwisko Oświadczenia majątkowe
1. Zbigniew Pazur - Przewodniczący Na początek kadencji 2018-2023 Za 2018 r. Za 2019 r. Za 2020 r.
2. Ewelina Gałąszczak - Wiceprzewodnicząca Na początek kadencji 2018-2023 Za 2018 r. Za 2019 r. Za 2020 r.
3. Borowiecki Marceli Na początek kadencji 2018-2023 Za 2018 r. Za 2019 r.
4. Dariusz Bruzi Na początek kadencji 2018-2023 Za 2018 r. Za 2019 r. Za 2020 r.
5. Joanna Dębicka Na początek kadencji 2018-2023 Za 2018 r. Za 2019 r. Za 2020 r.
6. Ryszard Dobrychłop Na początek kadencji 2018-2023 Za 2018 r. Za 2019 r. Za 2020 r.
7. Dudziak-Michalska Aneta Na początek kadencji 2018-2023 Za 2018 r. Za 2019 r. Za 2020 r.
8. Zbigniew Dysiewicz Na początek kadencji 2018-2023 Za 2018 r. Za 2019 r. Za 2020 r.
9. Łukasz Gała . Na początek kadencji 2018-2023 Za 2020 r.
10. Maria Głowacka Na początek kadencji 2018-2023 Za 2018 r. Za 2019 r. Za 2020 r.
11. Adrian Hołobowicz Na początek kadencji 2018-2023 Za 2018 r. Za 2019 r. Za 2020 r.
12. Grzegorz Lech Na początek kadencji 2018-2023 Za 2018 r. Za 2019 r. Za 2020 r.
13. Grzegorz Pilz Na początek kadencji 2018-2023 Za 2018 r. Za 2019 r. Za 2020 r.
14. Lidia Rzeplińska . Na początek kadencji 2018-2023 Za 2020 r.
15. Krzysztof Sidło Na początek kadencji 2018-2023 Za 2018 r. Za 2019 r. Za 2020 r.
16. Łukasz Sidło Na początek kadencji 2018-2023 Za 2018 r. Za 2019 r.
17. Arkadiusz Telega Na początek kadencji 2018-2023 Za 2018 r. Za 2019 r. Za 2020 r.

Kadencja 2014-2018

Lp. Imie i nazwisko Oświadczenia majątkowe
1. Andrzej Chmielewski - Przewodniczący Za 2017 r. Na koniec kadencji 2014-2018
2. Tomasz Duber - Zastepca przewodniczącego Za 2017 r.
3. Joanna Dębicka Za 2017 r.
4. Aneta Dudziak-Michalska Za 2017 r.
5. Zbigniew Dysiewicz Za 2017 r.
6. Joanna Hnat Za 2017 r.
7. Krystyna Guzior Za 2017 r.
8. Franciszek Konsewicz Za 2017 r.
9. Za 2017 r.
10. Grzegorz Lech Za 2017 r.
11. Grzegorz Pilz Za 2017 r.
12. Kazimierz Rakowski
13. Mirosław Sidorski Za 2017 r.
14. Piotr Woźniak Za 2017 r.
15. Elżbieta Zwolińska-Topór Za 2017 r.
 

Szukaj

Reklama

Wybory

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości