Bytom Odrzański

Biuletyn Informacji Publicznej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Zamówienia publiczne Przetargi archiwalne INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY "Budowa kablowej sieci elektroenergetycznej NN-0,4 kV wraz z lampami oświetlenia ulicznego w obrębie Parku Nauk Przyrodniczych w Gminie Bytom Odrzański"

INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY "Budowa kablowej sieci elektroenergetycznej NN-0,4 kV wraz z lampami oświetlenia ulicznego w obrębie Parku Nauk Przyrodniczych w Gminie Bytom Odrzański"

Email Drukuj PDF

INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

W myśl art. 91 i art. 92 ustawy z dnia 29.01.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r., poz. 1843), informuję, że w prowadzonym przez Gminę Bytom Odrzański postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn.: „Budowa kablowej sieci elektroenergetycznej NN-0,4 kV wraz z lampami oświetlenia ulicznego w obrębie Parku Nauk Przyrodniczych w Gminie Bytom Odrzański”,

Zamawiający – Gmina Bytom Odrzański dokonał wyboru oferty nr 4, jako najkorzystniejszej, złożonej przez Wykonawcę:

ITINET R.Wojniusz, R Wojniusz s.c.

ul. Zjednoczenia 128

65-762 Zielona Góra

 Przedmiotową decyzję Zamawiający uzasadnia tym, że oferta niniejszego Wykonawcy spełniła warunki udziału w postępowaniu, nie podlega wykluczeniu oraz według przyjętego kryterium oceny ofert: cena - 60% i okres gwarancji 40% uzyskała największą liczbę punktów tj. 100,00.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Download this file (02092020Informacja o wyborze najk. oferty st. inter.doc)02092020Informacja o wyborze najk. oferty st. inter.doc 44 Kb
 

Szukaj

Reklama

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 97 gości