BIP Bytom Odrzański

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Konsultacje społeczne Konsultacje społeczne aktualne Konsultacje społeczne – Lubuska 9

Konsultacje społeczne – Lubuska 9

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,

Na podstawie art. 6 ust. 3-5 ustawy z dnia 6 grudnia 2006 r. o zasadach prowadzenia polityki rozwoju, Partnerstwo Gmin IIT „Lubuska 9” informuję o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu zmian Strategii Terytorialnej IIT Partnerstwa Gmin – Lubuska 9”.

Strategia i jej proces przygotowywania są zgodne z ustawą z dnia 28 kwietnia 2022 r. o zasadach realizacji zadań finansowanych ze środków europejskich w perspektywie finansowej 2021–2027 oraz obowiązującymi programami, wytycznymi i ustawami. Strategia Partnerstwa Gmin – Lubuska 9 jest dokumentem umożliwiającym wspólne planowanie działań rozwojowych przy uwzględnieniu potencjałów i potrzeb gmin Lubuskiej 9, a także pełni funkcję dokumentu stanowiącego podstawę do ubiegania się o środki unijne w perspektywie finansowej Unii Europejskiej na lata 2021-2027.

Celem konsultacji jest zebranie opinii, uwag i propozycji dotyczących proponowanych zmian w dokumencie strategicznym, w tym listy projektów planowanych do realizacji w ramach Funduszy Europejskich dla Lubuskiego 2021-2027.

TERMIN I SPOSÓB PROWADZENIA KONSULTACJI

Konsultacje trwają od: 18 maja 2026 r. do: 22 czerwca 2026 r.
Uwagi i opinie można składać:

  • poprzez formularz konsultacyjny w wersji word, pdf przesłany na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • osobiście w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Bytomiu Odrzański,
  • pocztą tradycyjną na adres: Partnera LUBUSKA 9, Urząd Miejski w Bytomiu Odrzańskim, ul. Rynek 1, 67-115 Bytom Odrzański.

DOKUMENTY DO KONSULTACJI

– projekt zmian do Strategii Partnerstwa Gmin IIT Lubuska 9 (plik PDF dostępny na stronie).
– formularz zgłaszania uwag (załączony poniżej).

Uwagi, wnioski i opinie przekazane w toku konsultacji powinny wskazywać konkretne propozycje zmian /uzupełnień oraz zwięzłe ich uzasadnienie. Nieprzekazanie opinii, uwag, wniosków w terminie oznacza rezygnację z ich przedstawienia. Dodatkowe pytania lub wątpliwości w zakresie prowadzonych konsultacji prosimy kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

UWAGI I PROPOZYCJE

Wszystkie uwagi złożone w terminie zostaną przeanalizowane. Wyniki konsultacji wraz ze sposobem odniesienia się do zgłoszonych uwag zostaną opublikowane na stronie internetowej Lidera Partnerstwa.

Zachęcamy mieszkańców, organizacje społeczne, przedsiębiorców i wszystkie zainteresowane strony do aktywnego udziału w konsultacjach.

Partner Gmin Lubuska 9

Jacek Sauter

Ogłoszenie – konsultacje społeczne

STRATEGIA IIT – zmiany maj 2026

Formularz_konsultacyjny_2026 — Partner

 

Szukaj

Reklama

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości